Skip to content

Cjenovnik grupnih treninga

Mix Aerobik

30/ Mjesečno
  • 10 termina
  • +5€ za dodatna 2 termina
  • Treninge vodi: Marija Drašković

Ples za djecu

Početnička grupa i napredna grupa
40/ Mjesečno
  • 8 termina
  • Treninge vodi: Olga Dmitrakova

Ples za odrasle

35/ Mjesečno
  • 8 termina
  • Treninge vodi: Olga Dmitrakova

Fitness za djecu

40/ Mjesečno
  • 8 termina
  • Treninge vodi: Andrej Tolmačev

Gimnastika

45/ Mjesečno
  • 12 termina
  • Treninge vodi: Olga Dmitrakova

Stott Pilates

40/ Mjesečno
  • 12 termina
  • Treninge vodi: Snežana Šaponjić

Oblikovanje

40/ Mjesečno
  • 12 termina
  • Treninge vodi: Snežana Šaponjić

Oblikovanje

50/ Mjesečno
  • 12 termina
  • Korišćenje teretane
  • Treninge vodi: Snežana Šaponjić

Stott Pilates

50/ Mjesečno
  • 12 termina
  • Korišćenje teretane
  • Treninge vodi: Snežana Šaponjić

Raspored grupnih treninga

Ponedeljak


  • Gimnastika
    15:00h do 17:00h
  • Stott pilates
    18:30h do 19:30h
  • Oblikovanje
    19:30h do 20:30h
  • Mix Aerobik
    20:30h do 21:30h

Utorak


  • Ples za odrasle
    10:00h do 11:00h
  • Fitness za djecu
    15:00h do 16:00h
  • Ples za djecu (početnička grupa)
    16:00h do 17:30h
  • Ples za djecu (napredna grupa)
    17:30h do 19:00h
  • Ples za odrasle
  • 19:00h do 20:00h

Srijeda


  • Gimnastika
    15:00h do 17:00h
  • Stott pilates
    18:30h do 19:30h
  • Oblikovanje
    19:30h do 20:30h
  • Mix Aerobik
    20:30h do 21:30h

Četvrtak


  • Fitness za djecu
    15:00h do 16:00h
  • Ples za djecu (početnička grupa)
    16:00h do 17:30h
  • Ples za djecu (napredna grupa)
    17:30h do 19:00h
  • Ples za odrasle
    19:00h do 20:00h

Petak


  • Ples za odrasle
    10:00h do 11:00h
  • Gimnastika
    15:00h do 17:30h
  • Stott pilates
    18:30h do 19:30h
  • Oblikovanje
    19:30h do 20:30h
  • Mix Aerobik
    20:30h do 21:30h

Subota


  • Ples za djecu
    18:00h do 19:00h
  • Ples za odrasle
    19:00h do 20:00h

Naši treneri

Olga Dmitrakova

Plesni trener

Nikola Vico

Personalni trener

Andrei Tolmačev

Fitness trener

Snežana Šaponjić

Trener oblikovanje i stott pilatesa

Vlad Tatarinov

Personalni trener

Vasiliy Matsur

Personalni trener

Marija Drašković

Trener Aerobika

Nikolai Miheev

Personalni trener